KILKA SŁÓW O MNIE

Praca artystyczna to moja wielka pasja. Jako niezależny twórca wykonuje projekty dla osób prywatnych, dekorując wnętrza i ogrody oraz projekty do przestrzeni publicznej jak i elementy do aranżacji ceremonii weselnych.

Moim ulubionym środkiem wyrazu jest tkanina. Zaczynałam od wielkoformatowych, haftowanych aplikacji. Tworzyłam własne projekty haftu maszynowego na potrzeby ślubów oraz przedmiotu codziennego użytku. Ostatnio powróciłam także do kompozycji przestrzennych, tworzonych na bazie makramy.

Ważne jest dla mnie zadowolenie klientów, więc w każdym projekcie kładę szczególny nacisk na indywidualne podejście, wyjątkowy styl i staranne wykonanie. Całą moją uwagę poświęcam wykonywanym projektom, co przekłada się na ich  jakość i indywidualnie dopasowany charakter.

IMG_8745

 

Poszukiwania twórcze towarzyszyły mi naturalnie przez całe życie.  Nie miały one wspólnego imienia i jednolitej formy. Rozwijały się skokowo i niezależnie. Jedynym mianownikiem dziś dostrzegalnym są kolory, które od zawsze były dla mnie bardzo intensywne. 

Historia zaczęła się w danych czasach, kiedy mała dziewczynka próbowała sił na pierwszym tamborku. Jako młoda dziewczyna z PRL-u usiłowałam przeciwstawić się wszechogarniającej szarzyźnie, dziergając kolorowe swetry i wyszywając kwiaty na spódnicach. Potem nadeszły czasy otwartych granic i zmiany ustroju, kiedy okazało się, że wszystkie wymyślne rękodzieła nie mają racji finansowej przy zalewie tanich pięknych/niepięknych towarów z zagranicy…

Jestem laureatką projektu unijnego ,,Warszawa stolicą ambitnego sukcesu” oraz członkiem klubu Muratora ,,Kobieta z pasją”. 

Od zawsze zbierałam skrawki rzeczywistości, aby mogły przemówić w moim imieniu. Mój tygiel sztuki to przetapianie rzeczy zwykłych w niezwykłe, aby przez nową aranżację mogło zostać zauważone ich pierwotne piękno.

Chętnie sięgam po rzeczy ,,z historią” i włączam je do moich prac, nadając im nowe znaczenie i drugie życie. 

PRZYKŁADOWE PRACE

Oglądając przykładowe prace, będziesz mógł zajrzeć do galerii, gdzie znajdziesz inne inspirujące propozycje – bajecznie kolorowe i różnorodne.