Na przekór światowym trendom

Wykonuję tkaniny jednostkowe i niepowtarzalne „na przekór” światowym trendom masowej produkcji. Prace realizuję przy pomocy nowoczesnych technologii komputerowych i profesjonalnej maszyny hafciarskiej. Moim atutem jest indywidualne podejście do każdego projektu, a także wrażliwość artystyczna, doświadczenie i... zamiłowanie do tworzenia pięknych oryginalnych haftów.

chcę dostrzec świat pełen własnych inspiracji

Otaczający nas świat zachwyca niezmierzoną różnorodnością i od wieków stanowi niewyczerpane źródło inspiracji artystycznej. Jednak dziś sięgamy najczęściej po gotowe projekty /ubrania, dekoracje/ ‒ w kąt poszły druty, igła i szydełko, które przez pokolenia służyły do wyczarowania własnego świata. Już nie opłaca się zrobić swetra ani haftowanych serwetek uświetniających rodzinne przyjęcia.

do tworzenia indywidualnych projektów

Ginie idea posiadania rzeczy indywidualnych, oryginalnych, z którymi wiążą się niepowtarzalne chwile i emocje. Inspiracją może być wszystko – kropla rosy błyszcząca w słońcu, liść o nietypowym kształcie, fantazyjny krój komputerowej czcionki, ukochany zwierzak i wiele, wiele innych.

Warto puścić wodze fantazji i tworzyć własne projekty, które ‒ przeniesione na piękne tkaniny ‒ będą oryginalnymi artystycznymi pracami. Inspiracją może być wszystko – kropla rosy błyszcząca w słońcu, liść o nietypowym kształcie, fantazyjny krój komputerowej czcionki, ukochany zwierzak i wiele, wiele innych.

Gdy brakuje pomysłów - rozejrzyj się wokół...

Gdy brakuje własnych pomysłów, warto sięgnąć po dziecięce rysunki ‒ ginące najczęściej w stercie szpargałów, a pełne niezwykłych barw, kształtów, postaci. Wyhaftowane uzyskałyby drugie życie i być możne przypominałyby o czymś ważnym. Z okazji imienin czy rocznicy, a czasami i bez specjalnego powodu chcemy upamiętnić zasłyszane słowa, myśli, wiersze. Zapis barwną nicią na tkaninie na długi czas uwieczni te ważne refleksje.

« powrót